Imię i Nazwisko
e-mail
Telefon
Treść
 
     
 

Napisz lub zadzwoń do nas

GRANIT WIATRAK Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 93
58-150 Strzegom
tel. (074) 855 - 58 - 70
tel. (074) 661 - 48 - 89

 

e-mail: handlowy@granit-wiatrak.com.pl

 
     
 
 
     

 

Szanowni Państwo

Od wieków ludzie czerpią z bogactwa ziemi jakim jest KAMIEŃ. Najpierw wykorzystywano go do wyrobu prymitywnych narzędzi użytku codziennego, później służył za budulec na zamki, domy i pałace.

Obecnie kamień przeżywa swój renesans, z niego powstają okazałe budowle i pomniki. Znacząco poszerza się również gama jego zastosowań, z powodzeniem służy nie tylko za budulec, doceniane i eksponowane są także jego walory dekoracyjne. Wybierając nasz granit przy realizacji swoich inwestycji osiągniecie Państwo doskonałe efekty oraz pełną satysfakcję. Naszym klientom oferujemy kompleksową i sprawną obsługę oraz fachowe doradztwo.

Dotychczas nasze wyroby zostały wykorzystane między innymi przy budowie i modernizacji takich obiektów jak: Komenda Głowna Straży Granicznej w Warszawie, Rynek w Tarczynie, Urząd Miejski w Pławach, Rynek w Kazimierzu nad Wisłą, Autostrada A4, Dziedziniec Zamku w Poznaniu, Nabrzeże Przemysłowe Portu w Gdańsku, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Szczaw nie Zdrój, market Ikea w Gdańsku.

Wszystkie wyroby Naszej Firmy charakteryzują się wysoką jakością, estetyką i trwałością.

Podstawa działalności naszej firmy jest produkcja elementów surowo łupanych, a także elementów ciętych o fakturach: polerowanej, płomieniowanej, groszkowanej, piaskowanej, szlifowanej takich jak płyty, schody, płyty chodnikowe i krawężniki, płyty posadzkowe i ścienne, parapety i blaty, a także wszelkie inne wyroby z kamienia na życzenie klienta.

Obok granitu strzegomskiego oferujemy również kamienie z całego świata w szerokiej palecie bar i o różnorodnych strukturach. Świadczymy również wysokiej jakości roboty brukarskie. Podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania i gwarantujemy 100% zadowolenie z naszych usług.

Zapraszamy do współpracy.

 

 
 
   © 2008 - Granit Wiatrak Sp. z o.o.  
 
 
Created by EVENT Promotion